Jestem Kasia. To co robię łączy wspólna oś – projektowanie. Ze mną stworzysz kuchnię marzeń. Jeśli masz swój biznes, zadbam o jego wygląd.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kuchni lub identyfikacji wizualnej Twojej marki, napisz na innaidea@innaidea.pl

Dlaczego inna idea?

Inna Idea to moje miejsce w sieci, które rozwijam, aby stało się także Twoim, drogi Czytelniku.

Znajdziesz tu moje prace graficzne, np. projekty logo, obrazy wektorowe, a także zaproszenia ślubne, które tworzę głównie dla moich przyjaciół i rodziny.

Specjalizuję się też w innej dziedzinie – projektowaniu mebli kuchennych i kuchni w ogóle. Od przyłączy po oświetlenie w szafkach. W moich postach znajdziesz wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w Twojej wymarzonej kuchni. Chętnie też osobiście zajmę się projektem Twojej kuchni, lubię pomagać ludziom.

Na blogu znajdziesz również inne wpisy, np. relacje z ciekawych wydarzeń powiązanych z branżą projektową, z postów dowiesz się też co nieco o mnie.

kasia-innaidea

 

 

 • klaudia

  Witam serdecznie,
  Jestem trenerką biznesu, która zaczyna stawiać pierwsze kroki w pracy na własny rachunek i potrzebuję stworzyć projekt logo i wizytówki. Mam pomysł, co miałoby mniej więcej być na tym logo (mam przykłady logotypów wyszukanych w sieci, które jakoś mnie inspirują i się mi estetyką podobają), potrzebuję kreatywnego wykonawcy Bardzo proszę o wstępną wycenę takiego projektu (logo + wizytówka) oraz samego logo ewentualnie. Nie wymagam koniecznie wystawienia faktury.
  Pozdrawiam,
  Klaudia

  • Kasia

   Dziękuję za kontakt, odpowiedziałam mailowo.